Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dobrá zpráva pro vícenásobné vrahy: A má to zadarmo!

Že se u nás dvojitá vražda vyplatí, přesvědčil se 24 letý Ladislav Ďuriš. Loni v březnu ubodal svého 23 letého kamaráda a jeho 15 letou přítelkyni, které pak spálil v zahradní chatce v Petrovicích u Karviné.

Matka zavražděné dívky nevěřila vlastním uším, když ostravský krajský soud vyměřil Ďurišovi za dvojitou vraždu pouhých 18 let! Buď je to 9 let za jeden lidský život nebo se  život její dcery prostě nepočítá!

Ostatně, jako karvinský rodák potvrzuji, že u nás to tak moc nepřekvapuje, bo sme kraj rázovitý, jak zpívá Nohavica. Je tam spousta polehčujících okolností. Vždyť dotyčná spala, když ji vrah probodl plíci a byla už zřejmě v bezvědomí nebo mrtvá, když zahradní domek zachvátily plameny, zaživa tedy neuhořela(to by kurňa vrah dostal o půl roku navíc, aby si to pamatoval!).

Takže se vlastně až tak moc nestalo, beztak by jednou umřela, řekl si soud a dal Ďurišovi patnáctiletou Aničku darem coby dva adrenalinové „zážitky“ za cenu jednoho trestu.

A ten teď může litovat. Kdyby věřil v dobrotivost soudu, tak jako my na základě zkušeností pevně věříme, že nás coby případné vrahy spolehlivě ochrání před větší újmou, mohl si třeba s Aničkou před smrtí ještě pěkně "pohrát", aby bylo na co vzpomínat...

Jaký z toho plyne závěr?

1. Bohové a soudci musí být šílení(možná nejenom soudce Nagy je nepříčetný). A vzhledem k rodinám obětí také bezcitní. Dovedete si představit poslední rozloučení se svým zavražděným dítětem, které je navíc, aby toho nebylo málo, žárem znetvořené a zuhelnatělé? Navíc s vědomím, že se dožijete toho, že pachatel bude zase běhat na svobodě a může opět zabíjet? Tohle má být naplnění práva poškozených na satisfakci?!

2. Jsme zřejmě nejbezpečnější zemí v Evropě. Pro vrahy. Až se to rozkřikne, vznikne nové Eldorádo svého druhu. Zajímalo by mne, proč se horror Hostel odehrává v České republice. Narážel tím Tarantino na něco konkrétního?

3. Nejenom Václav Klaus občas uvažuje o emigraci.

 

                                                                                 rk

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář